הרצון או הצורך לאיפור מקצועי ובתסרוקות ערב יעלה בעיקר לקראת אירועים מיוחדים כגון: מסיבות, אירועים משפחתיים שונים, נשפים וכמובן, חתונות.
המשותף בין איפור לתסרוקות ערב, טמון בכך ששניהם נמנים על אותם השירותים אשר אמורים בראש ובראשונה להיות מותאמים באופן פרטני לכל לקוחה, בהתבסס על נתונים חיצוניים – כשהמטרה היא להדגיש את החלקים היפים ולטשטש את הפגמים וכמובן, גם העדפות וטעם אישי.

מעבר לכך, קיימת חשיבות גבוהה שכל איש מקצוע העוסק בתחום האיפור והתסרוקות, יהיה מעודכן בטרנדים השונים בתחום.

איפור מקצועי

ניסיון, ידע, כלים מקצועיים והיכרות עם טכניקות איפור רבות ומגוונות, מאפשרות להתאים עבור כל לקוחה איפור מחמיא ומתאים אשר יענה על מלוא דרישותיה ויגרום לה להרגיש שביעת רצון מהתוצאה.

אני מקפידה לעבוד אך ורק עם מוצרי איפור איכותיים מבית מותגים מובילים ולהתעדכן בכל החידושים והטרנדים העולמיים מעולם האיפור – וזאת על מנת להבטיח לכל לקוחותיי באשר הן את הטוב ביותר אותו הן יכולות לקבל.
כל לקוחותיי בין אם אלו המעוניינות באיפור ערב ובין אם אלו אשר זקוקות לאיפור כלות, מהוות שותפות להליך האיפור וזאת על מנת להשיג תוצאה מחמיאה העונה על ציפיותיהן ואף מפתיעה לטובה.

תסרוקות ערב/ כלות

כאשר מדובר בתסרוקות, לכל אחת יש את ההעדפות שלה, כמו גם את אותן התסרוקות שיחמיאו לה יותר ואת אלו שיחמיאו פחות.

ברשותי ידע וכלים מקצועיים אותם צברתי הן מהלימודים והן מניסיוני בתחום וכישורים אשר מאפשרים לי להתאים לכל אחת את התסרוקת המושלמת וזאת כמובן, תוך שיתוף מלא שלה והתחשבות במלוא דרישותיה ובקשותיה.

אז אם גם אתן עומדות לקראת אירוע חשוב או חתונה, אתן מוזמנות ליצור איתי קשר ולעשות את הצעד הראשון בדרך לאיפור מחמיא ולתסרוקת מחמיאה ומרשימה.

לתאום תור