כפות ידיים מרשימות ומטופחות מהוות במידה רבה כסמל לנשיות.
כל אישה אשר מעוניינת ליהנות מכפות ידיים שכאלו, עתידה לגלות שקיימים מספר טיפולים אשר בכוחם לסייע ביצירת כפות ידיים אסטטיות ויפות וציפורניים מטופחות ובראשם טיפולי מניקור וטיפולי לק ג'ל.

טיפול מניקור

טיפולי מניקור כוללים שיוף, טיפוח עור הידיים וסידור הציפורניים ומריחת לק.
מעבר לתוצאה האיכותית שטיפולי מניקור טומנים בחובם אשר באה לידי ביטוי גם בכפות ידיים מטופחות ובריאות יותר, הם מהווים גם כטיפולים מפנקים ומהנים במיוחד, אשר טומנים בחובם תחושה טובה ונעימה.

בכדי לאפשר ללקוחותיי ליהנות מכל היתרונות אשר טמונים בטיפולי מניקור, אני מקפידה לעשות שימוש בחומרים האיכותיים ביותר מבית המותגים המובילים בתחום.

בטיפולים מושם דגש הן על הרמה המקצועית הבלתי מתפשרת, הן על האווירה והן על שביעות רצון הלקוחות ותשומת לב למכלול הפרטים הופכת את טיפולי המניקור לאיכותיים.

לק ג'ל

המטרה של רוב הנשים, היא ליהנות מציפורניים יפות ומטופחות לאורך זמן וזאת אולי הסיבה לפופולאריות הגדולה של טיפולי לק ג'ל.

היתרונות של לק ג'ל על פני לק רגיל טמונים במראה יציב, מבריק ונטול קילופים, בעמידות הגבוהה של הלק, בעובדה שהוא מסייע במניעה של התפצלות הציפורן וכאמור, בעובדה שניתן ליהנות ממנו לאורך זמן.

בכדי שכל הלקוחות שלי יוכלו ליהנות ממלוא היתרונות הטמונים בלק ג'ל, אני מקפידה להשתמש אך ורק בלקים ובמוצרים כמו: פרמייר וחומרי בסיס מבית המותגים האיכותיים והמובילים בתחום.

השילוב של איכות המוצרים עם ניסיון, דיוק ומקצועיות בלתי מתפשרת מובילים בסופו של דבר לתוצאות מרשימות ומשביעות רצון.

אז אם גם אתן מעוניינות ליהנות מטיפולי מניקור איכותיים ומהנים ומלק ג'ל בסטנדרטים הגבוהים האפשריים, אני מזמינה אתכן לקליניקה שלי באליכין.

לתאום תור