כפות רגליים מטופחות ויפות, טומנות בחובן יותר מאשר רק נראות מרשימה, אלא גם תחושה טובה ונעימה.כך יוצא, שכל אישה אשר מעוניינת לשמור על מראה מטופח של כפות הרגליים, תקפיד על טיפולי פדיקור ולק ג'ל תקופתיים.

פדיקור ספא

פדיקור ספא הוא טיפול אשר מעבר לתרומתו לנראות ולטיפוח של כפות הרגליים, הוא גם טומן בחובו הליך מפנק ונעים במיוחד.

פדיקור ספא כולל ניקיון יסודי לכפות הרגליים, תוך שימוש במוצרי פילינג ומסכות איכותיים אשר בכוחם להוביל לתוצאות הרצויות.בקליניקה שלי, אני מקפידה לעשות שימוש במוצרי הטיפוח האיכותיים ביותר, כאשר כל אישה אשר מגיעה לטיפול פדיקור ספא, נהנית גם ממריחה של לק ג'ל, על כל היתרונות הרבים אותם הוא טומן בחובו.

פדיקור רפואי

פדיקור רפואי דורש מצד המטפלת הכשרה מיוחדת כמו גם שימוש בכלים ובתכשירים מיוחדים אשר בכוחם לטפל בבעיות שונות בכפות הרגליים כמו: סוגים שונים של יבלות, חתכים ו"פיצוצים" בכריות כף הרגל, בעיה של ציפורניים חודרניות ועוד..

כמובן, במקרים בהם הפדיקוריסטית מגלה שמדובר בבעיה רפואית, היא גם תדע להפנות את המטופלים שלה לרופא.

ברשותי הסמכה, הידע והכלים המקצועיים המאפשרים לי להעניק טיפולי פדיקור רפואי יסודיים ואיכותיים.

לק ג'ל

יתרונות כמו עמידות, מראה יציב, מבריק ונטול קילופים ועמידות לאורך זמן, מאפיינים גם את מריחת לק הג'ל בכפות הרגליים.

במסגרת השירותים המוצעים בקליניקה שלי כל מי שמעוניינת בטיפול פדיקור ספא, נהנית בנוסף גם ממריחת לק ג'ל על הציפורניים של כפות הרגליים, מה שתורם תרומה רבה למראה המטופח והמרשים של כפות הרגליים.

אז אם גם אתן מעוניינות ליהנות ממראה כפות רגליים מטופח ומרשים ומתחושה כללית כיפית ונעימה, מוזמנות ליצור עמי קשר ולקבוע תור.

לתאום תור